View Single Post
Stary 22-06-2010, 16:07   #15
Mariann
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

byq84, no to raczej nienajgorsza cena chyba, ja coś takiego jak Ty robiłem ok. 1,5 roku temu (do tego co chcesz wymieniać wymieniałem jeszcze filtr kabinowy - zwykły, bez węgla) - razem mi to wyszło trochę ponad 300 zł, nie pamiętam już dokładnie.. no nie więcej niż 350 w każdym razie.
Z tym, że wszystkie części kupowałem faktycznie sam w sklepie na Inowrocławskiej (tylko olej fordowski z netu).

Ogólnie z takimi pierdołami jak filtry itp to może nie warto się bawić w ściąganie przez internet, ale w między czasie wymieniałem jeszcze tarcze (oryginalne Forda) + klocki hamulcowe (EBC GreenStuff) z przodu i ostatnio tylne łożyska w kołach (które są zintegrowane z piastą, na marginesie - marki SKF), no i tutaj - przy nieco droższych elementach - naprawdę opłacało się kupić w necie, porównując z cenami, jakie oferowali w warsztacie za dokładnie te same części, tzn ta sama firma itd. NAPRAWDĘ się opłacało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To tak ku rozważeniu na przyszłość, jeśli przyjdzie Ci coś wymieniać itp. (odpukać !!)

powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem