Temat: [Ogólne] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 08-03-2009, 06:56   #4
zdzislaw22
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2008
Model: monde
Silnik: 20
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał mark54 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie w ASO w tej cenie zakladaja oryginal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak wieść niesie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Przez ten cały czas próbowałem się skontaktować z osobą kontaktową z "twojego" ASO. Byłem nawet chętny śmignąć te 300 kilometrów i dać im zarobić. I wiesz, przez 2 miesiące ani razu nie udało mi się to. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A, że zawsze lubię rozumieć, więc zacząłem drążyć temat i to wyniki.

Co do ceny. No cóż. Celem ćwiczenia nie jest założenie oryginalnego modułu BT/VC taniej niż robi to fabryka, ale w ogóle jego założenie.
A, że cena wychodzi podobnie jak katalogowo to raczej normalne - te same elementy.

mark54 - Poniekąd ten pdf jest udokumentowaniem moich walk. Zdjęcia, które się w nim pojawiają (i będą dalej pojawiać) są mojego autorstwa. A robię je po to, bo wierzę, że instrukcję lepiej się rozumie, jak się ją również widzi przedmiot opisywany. Oczywiście o nowych zmianach poinformuję - Niech tylko zima się już skończy!

Z.
zdzislaw22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem