Temat: [Fusion] gaśnie podczas jazdy
View Single Post
Stary 02-04-2018, 20:04   #14
paveu2
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 30-12-2017
Skąd: Wrocław
Model: Ford Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 9
Domyślnie Odp: gaśnie podczas jazdy

Cytat:
Napisał michalpodroznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wymienili chociaż filtr paliwa?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L21 przy użyciu Tapatalka
Nic nie wymienili. Mam wrażenie, że nie było czasu szukać. Po kolejna auto już czekały na nowe rozrządy, sprzęgła itp. Jeśli chodzi o filtr to mówili, że jak nie gaśnie na wolnych obrotach to nie jest winny filtr. Wskazywali raczej usterkę elektryczną ponieważ dziwna rzecz sie działa z tylną wycieraczką. Mimo, iż nie działą od dłuższego czasu to przekaźnik próbował ją załączać mimo wajchy na pozycji "0". Wypiąłem więc kostkę od wycieraczki w tylnej klapie i wyciągnałem bezpiecznik. Przekaźnik przestał hałasować.

Można powiedzieć, że nie dowiedziałem się niczego a tylko większy mętlik mam w głowie. Facet mówił, że może EGR, może stacyjka, może inne rzeczy itp itd.
Cóż przynajmniej nie wział kasy- a to oznacza z drugiej strony, że za wiele się nie napracował. Takie czasy. Jak komputer nie pokazuje błędów to mechanik rozkłada ręce bo nie widzi szybkiego zarobku.
paveu2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem