Temat: [2,0 i 2,2 TDCi] 2.0 TDCI Brak mocy w gorace dni
View Single Post
Stary 07-08-2013, 19:38   #7
witasx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-09-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 10
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 TDCI Brak mocy w gorace dni

Panowie mam identyczną akcje i oczywiście zrobiłem to co było na jakimś forum czyli wyczyściłem chłodnice klimy oraz oddałem do autoryzowanego serwisu do znajomego , żeby nabił tak jak powinno być (nie za dużo nie za mało) i co .... wielkie NIC, no oprócz tego , że dobrze chłodzi. Oczywiście powymieniane filtry , świece , sprawdzony moduł u Grabowskiego w Piasecznie i jest ok. Nikt nie wie o co chodzi ale kolesie z serwisu powiedzieli , że to na pewno nie jest tak , że ten typ tak ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wczoraj jechałem nim bez klimy i przy +- 40km/h włączyłem klime to jak się wentylator załączył to jak by mnie ktoś za hak złapał (ktoś duży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Klima chodzi podobno na drugim biegu ....

Czy ktoś rozwiązał ten problem, jeśłi tak to bardzo proszę o napisanie konkretów a nie tam, że ja mam to samo i tyle....
witasx jest offline   Odpowiedź z Cytatem