View Single Post
Stary 29-01-2019, 17:34   #5
Autosolt
ford::amateur
 
Imię: AUTOSOLT Stefan
Zarejestrowany: 25-01-2019
Skąd: Bydgoszcz
Model: FUSION
Silnik: 1,4
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jak wymienić wkład nagrzewnicy?

Cytat:
Napisał Autosolt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jest wyciek
Dla ciekawości udało się zdemontować nasadki plastykowe "szybkozłaczki " przewodów wodnych do nagrzewnicy.
Udało się wyjąc radio 6000 oraz panel sterowania ogrzewaniem, wszędzie problemy.
Mam odkręcone 2 wkręty moc licznika ale nie idzie go wyjąc -licznik
Mam już prawie odkręcone wszystkie śruby tak mi się zdaje od kokpitu ale rusza się tylko ok 2 centymetry i więcej nic.

Przejrzałem już FORA ale nic nie ma
Ok znalazłem demontaż licznika jest OK

Odp: Demontaż zegarów fiesta po FL
Na górze nie ma żadnej śruby ani zaślepi. Zegary trzymane są taką sprężystą blaszką opierającą się o zęby na górze obudowy - widoczne na poniższej fotce. Pomiędzy zegary a "daszek", na środku zegarów trzeba wcisnąć kawałek cienkiego i sztywnego plastiku (pasek długości ok. 15cm i szerokości 3-4cm) wyciętego z jakieś butelki po chemii gospodarczej lub czegokolwiek innego.
Wtedy górna blokada puści i zegary wyjdą.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Re: demontaz kierownicy
1. Ściągnij górną plastikową pokrywę kolumny kierownicy (2 zatrzaski od przodu, między obudową a kierownicą, trzeba skręcić kierownicę)
2. Teraz ustaw kierownice do jazdy na wprost i wyciągnij airbag. Górna tylnia część kierownicy powinna mieć w miejscu (za 15 trzecia) 2 otwory zwalniające zatrzask airbagu ? trzeba tam wsadzić cienki śrubokręt
3. Demontaż airbagu ? pociągnij górę do siebie, a dół pchaj do góry (nie ciąg)
4. Odłącz uziemienie (osobny 1 kabel), odłącz kostkę airbagu.
5. Odkręć śrubę i masz kierownicę
__________________
If Thou gaze long into an abyss, the abyss will also gaze into thee

Nadal nie wymieniona

Ostatnio edytowane przez Autosolt ; 30-01-2019 o 06:24 Powód: nadal nie wymieniona
Autosolt jest offline   Odpowiedź z Cytatem