View Single Post
Stary 09-01-2020, 19:14   #1073
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Jacek5809 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też nie polecam Pana Mirka. Pojechałem samochodem na kołach, wyjechałem na lawecie. Diagnoza kosztowała mnie 350 zł.(naprawa miała kosztować ok 4500 zł) W innym warsztacie okazało się że jest uszkodzony przewód powodujący nierówną pracę silnika. Koszt 120 zł ( + 450 niestety za złożenie tego co rozkręcił P Mirek) Za złą diagnozę to trochę dużo i jeszcze nie było wszystkich części. Więcej się tam nie pojawię i nie polecam!!!

Bezczelność Pana nie ma granic!!!!!!!
Przyjechał Pan- bardziej pasuje słowo dotoczył, samochodem świeżo po naprawie silnika w innym warsztacie.
Nie miałem ochoty na naprawę Pańskiego auta i zaproponowałem by wrócił Pan tam gdzie było robiony silnik.
Prosił Pan o weryfikacje co jest z silnikiem nie tak.
I po rozebraniu części silnika dostał Pan odpowiedz:
- uszczelki nie zostały wymienione tylko stare założone na silikon
-miska olejowa pęknięta i poklejona
-do korka spustu oleju dospawana nasadka
-żle ustawiony rozrząd-zamiast blokad ustawiany na mazak
Co do brakujących części-czyli spinek podszybia,bo to tylko Panu brakowało- pewnie były w kartonie z śrubami.
Mimo wszystko gdyby się Pan rozliczył do końca jak się umawialiśmy, to dołożył bym nowe

Bump: warto napomnieć ,że kwota 350zł jaką miał Pan zapłacić ,za diagnozę i częściowe rozebranie silnika (po Pańskich oględzinach), bo wstępnie zgodził się pan na naszą naprawę. ale po nie udanej próbie odzyskania pieniędzy od felernego warsztatu, odstawił pan auto na reklamację.
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem