View Single Post
Stary 03-01-2014, 01:01   #20
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Powoli zbliżamy się do końca mojej opowieści Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozostało nam jeszcze pomontować wszystkie brakujące osłony wokół okien oraz prowadnic foteli i osłonę zamka bagażnika.
Następnie montujemy z powrotem drugi rząd foteli a na deser trzeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja profilaktycznie przed przykręceniem foteli dokładnie nasmarowałem wszystkie śruby smarem ponieważ podczas demontażu okazało się, że na niektórych z nich pojawiły się ślady korozji.

Tym oto sposobem staliśmy się posiadaczem smaxa w wersji 7 osobowej w stanie fabrycznym.
Na fotkach możecie zobaczyć jak to wygląda u mnie.

Dokupiłem sobie jeszcze komplet oryginalnych gumowych dywaników do (łącznie z trzecim rzędem) aby ten nienaganny stan wnętrza bezpośrednio po montażu utrzymać jak najdłużej.

To w zasadzie by było na tyle. Więcej w tym temacie chyba powiedzieć się nie da.
Ale jeśli ktoś uważa że o czymś zapomniałem to nie krępujcie się i dopisujcie uwagi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam nadzieję że ten opis komuś pomoże w podjęciu decyzji i samodzielnej przeróbce.

Jeśli chodzi o dokumenty to ja w tym temacie się nie wypowiem ponieważ mój esio jest sprowadzony z niemiec i od razu był zarejestrowany na 7 osób.

Pozostaje jeszcze temat modernizacji skrajnych foteli 2 rzędu do takich jak w wersji 7 osobowej.
Wiem że na forum temat był już poruszany ale chyba jeszcze się nikt nie chwalił że mu się udało przerobić.
Jak mnie zaczną denerwować te fotele to może za jakiś czas przyjrzę się tematowi bliżej, ale szczerze mówiąc to chętnie bym zobaczył na forum fotorelację jak to zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC03762.jpg (89.8 KB, 1989 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC03765.jpg (92.7 KB, 1844 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC03766.jpg (91.0 KB, 1841 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC03845.jpg (95.5 KB, 1917 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC03847.jpg (94.0 KB, 1869 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez orion512 ; 03-01-2014 o 01:33
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem