View Single Post
Stary 04-08-2018, 19:06   #272
eusze
ford::amateur
 
Imię: Eugeniusz
Zarejestrowany: 12-07-2018
Skąd: Cieszyn
Model: B max
Silnik: ekobost
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał FrogsterPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powinieneś mieć na panelu klimy przycisk "A/C". Jeśli to wyłączysz (nie będzie się świecić lampka na przycisku A/C), to powinien działać sam nawiew, bez klimatyzacji.


Cytat:
Napisał FrogsterPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mówiąc szczerze, nie skupiałem się jakoś szczególnie na treści Twojego poprzedniego posta, padałem ze zmęczenia... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po prostu odpowiedziałem Eusze swoimi słowami. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A wyłączenie funkcji Auto nie powoduje wyłączenia się klimy, po prostu nie ma już automatycznego sterowania kierunkami nawiewu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
:-) to w końcu wyłączenie auto,a/c wyłącza klime czy nie,bo raz piszesz że wyłącza a drugi raz że nie.
eusze jest offline   Odpowiedź z Cytatem