View Single Post
Stary 26-03-2017, 21:11   #4
mathkaczy
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: Brodnica
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2009
Postów: 148
Domyślnie Odp: Ford Fiesta mk7

Cytat:
Napisał Cons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tyle to wiem, ale może ktoś zajrzy "głębiej" i coś będzie chciał pomóc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rozmowa z polowy stycznia ... oferta jest od polowy grudnia
wtedy stala jeszcze za 32 200 xD

''Szanowny Panie, Rzeczywiście drzwi kierowcy były powtórnie lakierowane. Lakierowanie to było wynikiem aktu wandalizmu jakiego ofiarą padł samochód. Posiadam zdjęcia z przed naprawy lakierniczej. Na żywo ta różnica jest o wiele mniej widoczna - zdjęcia robione lustrzanką wychwytują więcej. Drugim elementem który ma podwójną wartość lakieru są drzwi tylne prawe. Tam różnicy w odcieniu nie ma. Nie mam też informacji od właściciela odnośnie jakiejkolwiek szkody na tym elemencie więc podejrzewamy powtórne lakierowanie jeszcze przed wyjazdem z salonu. Żaden z tych elementów nie był naprawiany a podczas pomiaru miernikiem grubość powłoki lakierniczej nie przekracza 220 mikronów. W związku z powyższym nie mogę uznać tego samochodu za powypadkowy. Więcej zdjęć samochodu nie posiadam ale jeśli życzy Pan sobie mogę je dla Pana wykonać. Proszę o wytyczne jakie dokładnie Pana interesują. W poniedziałek zrobię je według Pańskich wskazówek i prześlę na wskazanego maila. Pozdrawiam''

maila moge udostepnic ale polecam sobie darowac]
jakby co ta z biuro-c za 31900 xD tez znam
i polecam rowniez darowac

na fotkach rzeczywiscie wymiana drzwi miala miejsce, nic ciekawego
problem - przyjrzyj sie dobrze, to nie jedyny kolorowy element xD

Ostatnio edytowane przez mathkaczy ; 26-03-2017 o 21:15
mathkaczy jest offline   Odpowiedź z Cytatem