View Single Post
Stary 20-03-2018, 16:02   #2
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Focus mk2 i 18 cali alu.

Miałem MK2FL na 18"

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I powiem tak.

225/40/18.
Były i Dunlopy SportMaxx RT oraz Bridgestone'y Potenza zakładane.
Ile ja wydałem na opony to mi się odechciewało, a najgorsze że opony niestety zdzierały mi się nieregularnie bo co dziura to cała zbieżność szła w kosmos.

Stos paragonów niestety pozostał. Niesmak też.
Wygląda to świetnie, ale w praktyce mi się nie sprawdziło.
Miałem za mało mocy jak na takie kapcie. 1.6 benzyna 100KM przy takich kołach to po prostu męczenie silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Komfort jazdy, jest twardawo. Koleiny jakoś nie sprawiały problemów (myślałem że będzie gorzej). Gorzej z krawężnikami. Niestety te opony które miałem nie miały szerokiego rantu/balona więc felgi były w kółko porysowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem