View Single Post
Stary 28-12-2023, 12:32   #1
PS-PS
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 24-05-2012
Skąd: Kraków
Model: C-MAX
Silnik: 1.5EB
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie C-MAX II FL - doposażenie

Dzień dobry,

Jestem posiadaczem forda C-MAX'a II FL z 2015 roku i chciałbym go rozsądnie doposażyć (rozsądny nakład pracy, rozsądne finanse itp.), najchętniej w Krakowie lub okolicy ale może być też w tej "dalszej okolicy" :-)

VIN: WF0VXXGCEVFL42927

Zastanawiam się nad:
1. uaktualnieniem modułów jeśli jest taka możliwość (na stronie https://www.ford.pl/wsparcie/aktualizacje-map-i-sync#/ mam informację, że wszystko jest aktualne, informacja o systemie w załączniku),
2. kamerą cofania z liniami skrętnymi (mam SYNC2, niestety nie udało mi się znaleźć wiązki w bagażniku),
3. zmianą komend/poleceń głosowych na język polski (jeśli to możliwe, komunikaty z nawigacji są po polsku),
4. ogrzewaną kierownicą (mam pakiet Winter1 czyli podgrzewaną przednią szybę i podgrzewane przednie fotele),
5. oświetlenie wnętrza LED i oświetlenie przestrzeni na nogi z przodu (wystarczy zwykłe bez zmiany kolorów jak miałem w poprzednim c-max'ie),
6. BLIS z CTA (mam 4 czujniki parkowania z tyłu z modułem F1ET-15K866-AF, lusterka są składane ale nie wiem ile pinów mają ich złącza).
Jestem również otwarty na inne propozycje.

Chciałbym jeszcze przeprogramować funkcje alarmu LOGIC LC5:
F4 - domykanie szyb,
F8 - włączenie alarmu kluczem (mechaniczne).

pozdrawiam
Przemek
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg CMAX2_SYNC2_forum.jpg (85.9 KB, 9 wyświetleń)
PS-PS jest offline   Odpowiedź z Cytatem