View Single Post
Stary 30-11-2013, 19:03   #8
wojtas7
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 05-11-2013
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 144
Domyślnie Re: Odp: [Wrocław] Regeneracja turbosprężarki - gdzie?

Cytat:
Napisał grzes19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ktoś regenerowal juz turbine w RKF?
tak, ja zregenerowałem turbinę świezo po zakupie auta miesiąc temu - gwizdała. robota trwała dwa dni. zaplacilem 1600zł w komplecie wymiana oleju z olejem i filtrem, filtr powietrza, cale wnetrze turbo nowe, potrzebne uszczelki itp. robota trwala 2 dni.

warsztat sprawa mega dobre wrazenie, dostalem gwarancje pisemna 1 rok, dokladna instrukcje jak docierac i jak traktowac turbo, do tego mechanik - wlasciciel widac ze traktuje swoja robote mega profesjonalnie i nie odwala kaszany. Do tego usprawnil i wszystko wiedzial o silniku co wyczytalem na forum - sprezynka z odmy, wyczyscil odme i smarowanie turbiny - pelen kompleks. z tego co wiem to standardowa cena to ok 1200zl za cala turbine nowa - reszta zaleznie od czesci/problemow - mowil ze w moim 1,6tdci francuski silnik i niewdzieczna robota dla mechanika.

aktualnie po 3 tygodniach jazdy auto chodzi jak nowe pod tym kątem.

- pojechalem tam poniewaz kumpel robil tam turbine ze dwa lata temu w audi a4 1,9 tdi i rownie dobre wrazenia i efekty mial.
wojtas7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem