Temat: [Escape - Kuga USA] Drgania na kierownicy
View Single Post
Stary 08-04-2020, 09:15   #10
nickt7
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 16-01-2016
Skąd: Wrocław
Model: Escape
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 13
Domyślnie Odp: Drgania na kierownicy

Na oko. A felgi są oryginalne.

Cytat:
Napisał metall Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A na jakiej podstawie tak stwierdził ? Zakładał miernik zegarowy i je sprawdził ,czy tak na oko stwierdził ?
Drgania mogą być od wszystkiego.
Od opon , felg, tarcz, półosi, piast, sworzni, tulei, przegubów, maglownicy, podpory wału, poduszek silnika i pewnie jeszcze czegoś.
Felgi masz oryginalne fordowskie czy innej firmy ? Jeśli innej marki felgi to może otwór centrujący na feldze jest większy niż piasta ,a w takim wypadku koło nigdy nie będzie wycentrowane i zawsze będzie drgało budą.
Bump:
Cytat:
Napisał Dizelek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Mam podobny problem tylko w Mondeo MKIV.

Ogólnie ciężka sprawa ale może u Ciebie będzie łatwiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomijając fakt ze odwiedziłem cos kolo 8 mechaników i 4 stacje diagnistyczne i wydałem serio duzo kasy to:

wymienione przednie tarcze z klockami,wymienione półosie co prawda na używki ale bez żadnego efektu, końcówki drążków, poduszki w sumie roczne, targana i rozbierana skrzynia ( wymienione łożyska reszta ok),kola wywazane u roznych wuklanizatorow z 10 razy, 3 komplety opon w tym 2 nowe letnie i 1 nowy zimowy,później myślę może felgi wiec załozylem sprawdzony komplet rocznych opon i felg od znajomego dalej to samo.
Kierownica chodzi lewo-prawo jak u CIebie, w sumie zaczyna sie od 40km/h, czy przyspieszam czy jade na luzie to samo.
Czasem mam wrazenie ze przy tym telepaniu jest jeszcze taki delikatny odglos jakby opony byly walniete takie : 'tu tu tu tu' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to temat opon odpada na 100 %
Mówią ze może jeszcze maglownica...możeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Postanowilem poczekac az coś ku$@#$ odpanie i wtedy zrobie...
Także powodzeniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S.
Chyba że znajdzie sie na forum ktoś ogarnięty kto pomoże na żywo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie ja nie chce wymieniać połowy samochodu bo mnie po prostu nie stać na eksperymenty...W środę po świętach odstawiam auto do, wydaje mi się ogarniętego, mechanika i zobaczymy co powie...Jego pierwsza sugestia to była maglownica ale ma to sprawdzić. Zobaczymy...Rozważam jeszcze wyprawę do Ford Sławek w Katowicach (bo mają dobre opinie) ale w dzisiejszych czasach to trochę ryzykowne...nie mówiąc już o tym, że trochę to daleko ode mnie...
nickt7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem