Temat: [Mondeo 2007-2014] Ocena i wycena szkody po stłuczce
View Single Post
Stary 11-12-2020, 10:28   #7
jaksen
ford::advanced
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 05-07-2015
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Mondeo Mk4 Tit FL/ C-max I FL Trend
Silnik: 2.0 TDCI 163 KM DW10C / 1.6 TDCI 109 KM
Rocznik: 2010 / 2008
Postów: 397
Domyślnie Odp: Ocena i wycena szkody po stłuczce

Dzięki Panowie za cenne uwagi. @hak64 wiem, że nie jesteś czarodziejem, jedynie dopytywałem, czy z samych zdjęć coś jesteś w stanie powiedzieć.

Oględziny online (!) odbyły się w dniu wczorajszym. Auto porządnie umyłem, żeby wszystko było widać. Wskazałem wszystko co u góry, choć przez telefon/kamerkę naprawdę ciężko było wszystko pokazać. Mimo takiego trybu 1ych oględzin od razu poprosiłem o zaplanowanie kolejnych, tym razem w warsztacie gdzie będzie mógł być ściągnięty zderzak - na razie cisza.

Oględziny były wczoraj 10.12.2020 r., a dziś rano przy -3C, gdy włączyłem silnik chcąc odwieźć synka do przedszkola pojawił się żółty check engine. Po podpięciu elma forscan pokazał kod DTC P165B mówiący o zaklinowaniu/przycięciu się żaluzji A (kysor) wlotu powietrza na chłodnicy. Zgłosiłem to i przez stronę TU i bezpośrednio na maila likwidatora szkody. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

To mi Żona paradę atrakcji na Święta załatwiła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez jaksen ; 11-12-2020 o 10:34
jaksen jest offline   Odpowiedź z Cytatem