Temat: [Fiesta 2008-2012] Zamontowanie wideorejestratora
View Single Post
Stary 30-08-2017, 12:12   #16
whirl
ford::average
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 10-04-2017
Skąd: Nowy Sacz
Model: Ford Fiesta MK7 Titanium
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Postów: 77
Domyślnie Odp: Rejestrator jazdy, podpinanie pod skrzynke bezp

Z góry dziękuje za Twoje sugestie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzisaj dopadłem troche czasu, zacząłem wpinać i mierzyć napięcie na F9,F10,F11 niestety nic nie tam nie znalazłem miernik pokazywał jedno wielkie grube zero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po czym nieco dokładniej się przyjrzałem i stwierdziłem że niektóre sloty wolne mają metalowe blaszki w miejscach gdzie podchodzą "nóżki" bezpieczników, a nietóre nie mają. F8 były blaszki i po uruchomieniu silnika znalazło się napięcie. Pozostałe sloty są niestety puste (bez blaszki), a te które są wolne z "blaszką" napięcie na nich jest cały czas. Jak napisałem powyżej używam kabelka z dwoma bezpiecznikami przy czym jako jeden zostawiam pusty (brak obwodu chronionego) a drugi bezpiecznik jest od kamerki i jako że dolna nóżka dostaje napięcie kabelek jest usytuowany tak że bezpiecznik opiera się o sąsiadujący przekaźnik (R2) mimo wszystko kabel siedzi w slocie dość pewnie.
whirl jest offline   Odpowiedź z Cytatem