Temat: [Ogólne] Chiptuning 1,5 Ecoboost
View Single Post
Stary 09-07-2018, 16:25   #1019
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał FocST Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tez mam boxa od Heko - odinstalowywałem go przed wizyta w serwisie i potem podłączenie bezproblemowe. Powiem szczerze - chwile jeździłem bez boxa - i rzeczywiście czuć różnice - brakuje tego "kopa" w okolicach 3/4 tys obrotówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja jeżdżę od momentu zainstalowania boxa - cały czas na PB98...Jak dla mnie - jeśli juz się zdecydowałem na upgrade silnika, który go "żyłuje", to wolę go dopieszczać jak tylko się daGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a tak btw. pytanie do doświadczonych tuningowców - czy istnieje możliwość, że box pewnego dnia "zwariuje" i zacznie dawać do silnika błędne dane, które potencjalnie mogą go zniszczyć?

Pozdrawiam
Też odczułem roznice.

Bump:
Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...nie ma takiej opcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj Heko,czymgrozi jazda na 95 ok. na twoim boksie?
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem