View Single Post
Stary 27-02-2020, 11:43   #91
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Cytat:
Napisał Essaith Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podłączyłem i radio odpaliło. Canbus był ustawiony na ford Mondeo 2011, zmieniłem na po prostu ford, podłączyłem canbus z powrotem i niestety dalej nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rozumiem, że połączenie z canbusem jest ok - ma być wtyczka czerwono - pomarańczowa rozłączona a ten dodatkowy kabel od canbusa podłączony do radia?

Jeszcze taka ciekawostka, co konkretnie da mi podłączenie canbusa? Przy spiętych kablach czerwonym i żółtym i bez canbusa radio w zasadzie działało - sterowanie z kierownicy ok, muzyka gra, GPS działa. Jedyny minus taki że przy połączonych kablach radio chyba cały czas ma zasilanie, a to proszenie się o rozładowany akumulator :/
Dobry znak radio żyje.
Proszę o jeszcze jedno zdjęcie dobrej jakości chodzi o wtyczkę canbusa od góry bym mógł widzieć kabelki z w szczególności chodzi o kolor złoty i czerwony i gdzie wchodzą kabelki z dodatkowej wtyczki canbusa
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem