Temat: [Mondeo 2000-2007] Zmiana skrzyni biegów na Automatyczną
View Single Post
Stary 16-07-2017, 14:51   #1
Extanded Battery
ford::amateur
 
Imię: mateusz
Zarejestrowany: 16-07-2017
Skąd: Warszawa Śródmieście
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 Tdci 130
Rocznik: 2000
Postów: 1
Exclamation Zmiana skrzyni biegów na Automatyczną

Witam.
Jestem nowy na forum także proszę o wyrozumiałość jeżeli w złym dziale udostępniłem post!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam Mondeusza mk3 z 2000r z silnikiem 2.0 tdci 130hp
Problem mój polega na tym,że chciałbym z manualnej skrzyni biegów przejść na skrzynie automatyczną.. włożyłem juz troche pieniążków w tego forda i wszystko w najlepszym porządku w nim.. Co najlepsze wgl mi nie kopci ( TAK KAZDY SIE DZIWI)..
Teraz pytanie,czy opłacalny jest ten interes ze zmianą na automat? Dodam iż przebieg mojego forda to 270tyś.Po zmianie skrzyni biegów chce podnieść moc-wieksze turbo,ic,mapa itp..
Tylko czy warto i jaki koszt takiej usługi?
chcę wsadzić skrzynie conajmniej 6b no chyba,że to nie do ogarnięcia to 5b..
proszę o jasne odpowiedzi z góry dzięki!
pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez SRS ; 22-11-2022 o 18:48
Extanded Battery jest offline   Odpowiedź z Cytatem