View Single Post
Stary 03-01-2020, 15:19   #17
yataz
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-10-2018
Model: Focus MK4 Kombi ST-Line
Silnik: 1.5 182 KM @ 222 KM
Rocznik: 2019
Postów: 184
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał YamTo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja się schyliłem, zobaczyłem puste gniazda. Kupiłem dwie żaróweczki po 1,50zł na stacji benzynowej, wcisnąłem i mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Zerknij więc, bo pewnie i u CIebie tak jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.

W Focusie MK4 nie da się tak zrobić. Temat wałkowany bardzo skrupulatnie na niemieckim forum - w wersjach bez podświetlenia nie ma pociągniętej instalacji.

Bump:
Cytat:
Napisał WoojO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hm... doczytałem że są dwie wersje ledów, statyczne i adaptacyjne. Myślałem że statyczne nie wymagają poziomowania. Truuudno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzięki za wyjaśnienie.
Statyczne mają samopoziomowanie. Są nazywane statycznymi dla odróżnienia ich od "inteligentnych", czyli tych potrafiących wycinać ze snopa światła inne pojazdy.
yataz jest offline   Odpowiedź z Cytatem