View Single Post
Stary 18-01-2019, 12:50   #31
dawidxt
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 18-01-2019
Skąd: Rzeszów
Model: Focus II
Silnik: 1.6L Duratec-16V
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Odp: Dobry mechanik z okolic Rzeszowa zajmujący sie także rozrządem w foczkach?

Z jednej strony nie rozumiem powielających się pytań o mechanika w Rzeszowie/okolicach. Powstało sporo rankingów, gdzie można znaleźć "dobre" serwisy ogólnych marek, patrząc po liczbie i jakości opinii. Tu rodzi się pytanie, czy naprawa Forda wymaga specjalistycznej troski, czy serio ogólna mechanika w rzeszowskich warsztatach jest na niskim poziomie. Osobiście szukam mechanika, który wymieni rozrząd w moim Focusie II. Ale widełki cenowe za samą robotę sięgają od 350-450zł. Rzeszowscy mechanicy raczej skąpią od chęci kalkulacji takiej usługi razem z częściami. Mam umawiać się na wizytę, aby raczyli przed usługą wycenić jej koszty. To trochę kpina, czasy komuny już minęły.
Osobiście patrzyłem po warsztatach korzystając z tej strony https://dobrymechanik.pl/uslugi/mech...zdowa/rzeszow/

Mam nadzieję, że dopuszczalne jest umieszczanie tego typu linków. Być może to dobry pomysł, aby na forum powstał specjalny temat z polecanymi mechanikami od Fordów w poszczególnym mieście.
dawidxt jest offline   Odpowiedź z Cytatem