Temat: [Mondeo 2007-2014] Alufelgi dopasowanie, opinie
View Single Post
Stary 24-03-2019, 17:32   #687
Art3z
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-12-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Alufelgi dopasowanie, opinie

Panowie jako że narzucił się temat felg od smax do mondeo mk4 również i ja dorzucę swoje pytanie ;

czy felga jak poniżej o specyfikacji 8Jx18H2 ET55 z forda smax , będzie pasowała do mk4 ? Przy takiej feldze oponki 235/45. Specyfikacja powinna być ok ale zastanawia mnie różnica w śrubach występujących w smax ( to co kolega pisał powyżej ) i tym samym czy felgi są dostosowane zarówno do nakrętek od smax i np. mondeo mk4 który ma inne nakrętki czy tylko pod smax ? Szkoda by było ściągnąć felunek i zaliczyć porażkę na temacie otworów pod nakrętki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ktoś się wypowie kto jeździ na takim zestawie ?

Obecnie mam auto na stalowych felgach ( tak jak ori wyjechał z salonu ) - w tym przypadku rozumiem że muszę zakupić nakrętki pod felgi alu bo tych do stalowych nie wykorzystam ? Proszę o potwierdzenie .

BTW poprzednio miałem vw i temat wymiany felg był banalny, tutaj jakoś to wszystko pogmatwane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg smax.jpg (10.5 KB, 38 wyświetleń)
Art3z jest offline   Odpowiedź z Cytatem