View Single Post
Stary 04-03-2015, 18:26   #501
michjak
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-12-2014
Model: mondeo
Silnik: mk4
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał biner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla posiadaczy MK4 niech się wypowiedzą:
KOleś na forum mazdy 6 napisał:
Dla równowagi, mój Ford Mondeo Mk IV:
-łuszczący się srebrny lakier na plastikach wnętrza NIE
-wszechobecne świerszcze PRZY 85tys mi sie juz czasem pojawia
-wytarta kierownica po 10 tyś NIE, skóra nawet przy 85tys nie wytarta, ale to polift i jest inna skóra, pod sodem jest gąbka więc pewnie siła nacisku sie inaczej rozkłada
-wycieki z maglownicy, rozszczelnienie pompy wspomagania NIE
-trzykrotnie psujący się zamek pokrywy bagażnika NIE
-maska również drży podczas jazdy NIE
-cieknąca pokrywa bagażnika NIE, w kombi
-rozwarstwiająca się szyba przednia (problem znany jeszcze z poprzedniej generacji); Tylna szyba w hatchbakach lubi pękać, choć mi się to akurat nie przytrafiło NIE
-skrzypiący fotel kierowcy NIE
-fatalne odprowadzenie wody z przedniej szyby, w czasie deszczu korzystanie z bocznych lusterek to horror
WODA JAKOS ZACIEKA NA BOCZNA SZYBE ALE MAX 4cm wys w roku okna, wogóle nie zasłania lusterka
-źle rozwiązano odprowadzenie wody z pokrywy bagażnika; nawet kilka godzin po ustaniu opadów, otwarcie bagażnika może się skończyć jego zalaniem NIE
-różne usterki instalacji elektrycznej NIE
-wyciszenie moim zdaniem przeciętne TAK, mogło by być lepiej
powyzej odp

biner, 'odmawiasz' te swoje mk5 ? Ja czekam na obejżenie superba, czas mnie nie goni, z rok mogę poczekać na nowe auto. Może facelift mk5 się pojawi albo popoprawiają parę rzeczy. Kiedyś atlis tu piętnował za twierdzenie, że to nowa fabryka i na początku będzie problem z jakością mk5. Jak teraz słyszę te historie ....

Ostatnio edytowane przez michjak ; 04-03-2015 o 18:31
michjak jest offline   Odpowiedź z Cytatem