View Single Post
Stary 04-03-2015, 19:19   #505
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Ale się dzisiaj rozpisaliścieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
odniosę się do uwag jako użytkownik MK4, który przelatał już ponad 180kkm
Cytat:
Napisał biner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KOleś na forum mazdy 6 napisał:
Dla równowagi, mój Ford Mondeo Mk IV:
-łuszczący się srebrny lakier na plastikach wnętrza Nie
-wszechobecne świerszcze NIE
-wytarta kierownica po 10 tyś TAK ale nie po 10kkm tylko zaczęła się wycierać grubo po 100kkmpoza tym to zależy od tego czy nam się ręce pocą czy nie więc to bardzo subiektywna wada
-wycieki z maglownicy, rozszczelnienie pompy wspomagania NIE
-trzykrotnie psujący się zamek pokrywy bagażnika raz się popsuł, wymiana 60 PLN więc faktycznie bardzo poważna usterka
-maska również drży podczas jazdyNIE
-cieknąca pokrywa bagażnikaNIE(KOMBI)
-rozwarstwiająca się szyba przednia (problem znany jeszcze z poprzedniej generacji); OSTATNIO ZACZĘŁA 180kkm przebieguTylna szyba w hatchbakach lubi pękać, choć mi się to akurat nie przytrafiłoNIE
-skrzypiący fotel kierowcyNAPRAWIONE NA GWARANCJI, OD TEJ PORY SPOKÓJ
-fatalne odprowadzenie wody z przedniej szyby, w czasie deszczu korzystanie z bocznych lusterek to horrorBEZ PRZESADY
-źle rozwiązano odprowadzenie wody z pokrywy bagażnika; nawet kilka godzin po ustaniu opadów, otwarcie bagażnika może się skończyć jego zalaniemCO ZA BZDURA
-różne usterki instalacji elektrycznejABSOLUTNIE ŻADNYCH
-wyciszenie moim zdaniem przeciętnedzisiaj W-wa - Gdańsk i z powrotem 180km/h i normalnie rozmawiałem z pasażerem więc moim zdaniem NIE

Ostatnio edytowane przez kruger ; 04-03-2015 o 19:22
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem