Temat: [B-MAX] Modyfikację co można ?
View Single Post
Stary 19-01-2018, 11:28   #26
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Idąc za ciosem kolejna modyfikacja. Wyleciało radio, pojawiła się nawigacja Sony. Jak kiedyś pisałem chciałem zmienić na Sony, ze względu na lepszy dźwięk. Okazało się przypadkiem podczas rozmowy, że sprzedawca ma też nawi Sony z 2015 roku, którą się nigdzie nie chwali. Jako, że i tak mam już mapy w C-maxie, to szybka decyzja i już jest zamontowana.
Do zrobienia mam jeszcze tor audio nawigacji, bo niestety w B-maxie brak tych 2 kabelków. No i do przemyślenia kwestia instalacji antenowej, bo Sony ma podwójną, a pozostałe tylko 1 kabel. Oczywiście radio gra ok.

Przy okazji wymiany sprawdziłem czy z radiem Sony i 5" LCD zadziała stary panel i nie ma problemu, wszystko działa. W drugą stronę pewnie też, ale już nie chciało mi się sprawdzać. I tak 2 razy zmieniałem, bo zapomniałem płyty wyjąć z CD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymiany samych wyświetlaczy też są możliwe, jedyny problem to ramka, która jest zintegrowana z daszkiem.

Jakby ktoś był chętny, to mam stare radio do sprzedania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Standard z Titanium czarny połysk z wyświetlaczem graficznym 3,5", rocznik 2014.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg nav.jpg (48.3 KB, 197 wyświetleń)
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem