View Single Post
Stary 08-12-2020, 20:31   #22
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Tutorial - Oświetlenie nastrojowe RGB z SYNC3

Witajcie ponownie. Mały raport z placu boju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bardzo dziękuję koledze @lukaszooo za bezcenne wskazówki. Menu w IPC dotyczące oświetlenia nastrojowego usunięte. Odpowiada za to w UCDS "DS AmbientLight", który ustawiamy na "disabled". Oczywiście znajduje się to w: direct configuration -> ipc -> 173 Driver Settings ECU configuration - DE22.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli ktoś chciałby, można również Forscanem - sprawdziłem i jest to blok 720-35-01 i tam zmieniamy jeden bit - dokładniej szósty - xxxx - x7xx - xx. U mnie było dokładnie 7, a miało być 6. Zmieniamy i zapisujemy.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do pozostałych podpowiedzi kolegi @lukaszooo - ustawienie w APIM w DE00 jest wykonane, niestety w DE05 nie mam czegoś takiego jak single color ani pantone, w ogóle nie ma tam takich opcji. Są jedynie "Internal Gyro" i "Gyro on Bus".

Jeśli chodzi o IPC i blok DE09 - tam nie zmieniałem nic, gdyż mam tak samo jak auto z rgb...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapisałem również konfigurację BCMii do backupu IPC, z sukcesem. Nie wiem tylko czy o taką procedurę właśnie chodziło koledze @dzwiedziu , jeśli o inną to niestety nic innego nie znalazłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i na koniec, mimo usunięcia z menu IPC włączania/wyłączania oświetlenia nastrojowego, mimo zapisu do backupu IPC całej konfiguracji BCMii, błąd U2101 nadal jest obecny i wraca po chwili po każdym skasowaniu...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na ten moment brak mi pomysłu co to może być...

Ostatnio edytowane przez zmulim ; 08-12-2020 o 20:34
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem