Temat: [Ogólne] BT/VC Aktualizacja modułu
View Single Post
Stary 19-11-2011, 22:37   #3
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Odświeżam temat bo mam problem – nie chce mi przejść ostatnia aktualizacja firmware BVC – próbowałem ją zrobić i na radiu SONY i na FXie (ostatnio przemontowałem radio na nawigację) – bez skutku. Aktualizacja startuje, pasek postępu biega i trwa bez końca. Maksymalnie czekałem na efekt dobrze ponad godzinę, przy zapewnieniach, że aktualizacja powinna się zakończyć po ok. 20min (readme) lub 40min. (film na youtubie). Zależy mi na niej, bo ponoć wreszcie można podłączyć iPhone4 zwykłym (oryginalnym) kablem USB bez kabla audio minijack (czy ktoś to sprawdził?).

Dodam, że mimo braku efektu aktualizacji moduł ciągle pracuje poprawnie. Jakieś pomysły co może się dziać?

Nie mam pojęcia jaki mam moduł BVC - wiem jedynie, że jest z językiem francuskim i złączem USB a samochód jest z lipca 2008 i miał ten moduł zamontowany fabrycznie. Na razie jeszcze nie podłączałem się do WDSa i nie znam w związku z tym typu modułu.

Przy okazji mnie także bardzo interesuje ewentualne "podsterowanie" wgrywanego języka - czy jakieś wieści w tej sprawie?

Pozdrawiam!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem