Temat: [Mondeo 2007-2014] Miękko w zakretach twardsze spręzyny ...
View Single Post
Stary 04-05-2012, 19:23   #14
woytex2
ford::average
 
Avatar woytex2
 
Zarejestrowany: 11-03-2012
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 104
Domyślnie Odp: Miękko w zakretach twardsze spręzyny ...

Dzieki panowie za rady i za testy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mir200 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja się przyzwyczaiłem do "niesfornego" rumaka przy ruszaniu.
chyba tez się przyzwyczaje , opony dopiero co kupiłem więc w tym roku odpada wymiana kół .Na nastepne auto to chyba się mocno zapozycze i wezme auto z pneumatycznym zawiasem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo kurde jade po dziurach to jest ok miekko , jade w trase to mogło by byc twardziej . Wiem wiem ciezko mi dogodzic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mir200 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zastanawiam się też nad parametrami naszych chipów- może
jednak przeciągnięte?
Mnie zdziwiło ,że mi seria tak mocna wyszła na hamowni , i faktycznie niema jakiejś bardzo dużej różnicy miedzy tym co byłó ,a a tym co teraz ale od poczatku po przesiadce z 150 konnej trójki bmw byłem zdziwiony ,że cieższe auto wieksze 140 koni a lepiej ciagnie niz beemka więc cos w tym musi byc . silnik 2.0 więc mały potencjał do tego mocna seria = małe przyrosty , ale ja ci powiem ,że mi wystarczy i jestem zadowolony szczególnie ze spalania jak na ta moc . masz moze jakiś filmik jak sie zbiera twoja furmanka po chipie ?
__________________
2.0 tdci 172KM/409NM
woytex2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem