View Single Post
Stary 26-04-2014, 08:46   #4
Ricz1927
ford::beginner
 
Avatar Ricz1927
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 15-03-2013
Skąd: Białystok
Model: Ford Mondeo MKIII Kombi
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 43
Domyślnie Odp: Jakie powinno być ciśnienie na wtryskiwaczu?

Cytat:
Napisał Basra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Układ wtryskowy common rail.Ciśnienie wtrysku do ok. 1600 bar, w starszych wersjach do ok. 1400 bar.Nie znam dobrze tego tematu.Poszperałem w starych książkach i takie informacje uzyskałem.Jak będzie coś zle, to chłopaki poprawią lub podzielą się wiedzą.Ja siedzę w skrzyniach.

pozdrawiam
Tyle to wiem sam, a nawet cię poprawię, bo ciśnienie wtrysku 1600 Barów jest na SZYNIE (rail). No ale dzięki, problem w tym że mój jest na pompie VP44.

Bump:
Cytat:
Napisał dżizas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co się niepokojącego dzieje kolego, że postanowiłeś zmienić końcówki?
Po drugie z tego co widzę masz TDDI w którym zasadniczo nic nie powinno się dziać może poza pompą wstępną.
Nie postanowiłem zmieniać tylko sprawdzić czy jest ok, bo za dużo mi pali - możliwe że końcówki do wymiany. Z drugiej strony dymu nie ma za mną żadnego, zimą odpalał za pierwszym strzałem w dodatku na rezerwie i po tygodniowym odpoczynku. Pompa wstępna? Mówisz o tej pod siedzeniem pasażera z tyłu z prawej strony?
Ricz1927 jest offline   Odpowiedź z Cytatem