Temat: [Focus 2014-2018] Strzelanie przy skręcaniu kierownicy
View Single Post
Stary 26-03-2018, 14:04   #8
Blinkin80
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-12-2015
Skąd: Palowice
Model: Focus III FL
Silnik: 1.5 EB 150@182KM?
Rocznik: 2015
Postów: 24
Domyślnie Odp: Strzelanie przy skręcaniu kierownicy

Cytat:
Napisał jeojstyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.

Od kilku dni słyszę oraz czuję strzelanie przy skręcaniu kierownicą w lewo i prawo, ale tylko przy maksymalnym wychyle koła (manewry parkingowe). Na "ucho" wydaje mi się że jest to przy lewym kole. Byłem w serwisie i uzyskałem odwiedź "naprężenia układu kierowniczego, tak musi być". Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
Witam,

w moim mam to samo. Wyjeżdżając z podwórka cofając, skręcam dwa razy 90 stopni w lewo potem w prawo. Przy drugim skręcie za każdym razem słychać i czuć trzask. W ASO stwierdzili że to prawdopodobnie właśnie łożysko mocowania amortyzatora i byli zszokowani. Zastanawiali się czy uznać to z FordProtect ale w końcu zaprosili mnie na globalną weryfikację problemu, na której niestety łożysko i mocowanie zachowywało się prawidłowo. Mimo że marnowałem 6 godzin odesłali mnie do domu. Auto dalej trzaska. Oprócz tego słychać coś przy naciskaniu pedała sprzęgła. Irytujące np. w korku. Jestem krytycznie zrażony do tego auta.
Blinkin80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem