View Single Post
Stary 22-02-2020, 08:56   #58
Marianek_396
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 09-02-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 35
Domyślnie Odp: 2.0 Tdci 136km dpf.-klekotanie z niskich obrotów i od tego momentu zaczyna szarp

Cytat:
Napisał szneider Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdzałem wszystko po kolei, zaczynając od wtrysków, wszystkie połączenia przewodów paliwowych, łącznie z przepływem paliwa ze zbiornika do filtra, rezystancje czujników itd. Do tego próba dynamiczna z kompem. U mnie problem z szarpaniem był bardzo odczuwalny na zimnym silniku, w miarę rozgrzewania było lepiej. Zimny silnik miał za mało paliwa i stąd to szarpanie było, przy mocniejszym naciśnięciu gazu zwalniał. Za samo wyjęcie i sprawdzenie pompy na stole probierczym powiedzieli mi 250zł, a za tę kwotę właśnie kupiłem pompę z przebiegiem ok 115tys. mil. Nic innego już poza pompą nie było do weryfikacji.
A u mnie jest odwrotnie jak się rozgrzeje to szarpie i poklepuje a jak jest zimny to jest ok.

Bump:
Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a mówiłem ???
Ale co Ty mówiłeś? Nic nie napisałeś konkretnego bo nie miałeś takiego przypadku. Ja sie dowiedziałem z forum innego citroena. Bo mam silnik psa. I jest nagrany filmik. Jakie są objawy i dlatego sprawdziłem u siebie.
Marianek_396 jest offline   Odpowiedź z Cytatem