View Single Post
Stary 15-03-2023, 01:47   #66
Elaner
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 04-03-2021
Skąd: Katowice
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi 150 / 180 KM
Rocznik: 2019
Postów: 2
Domyślnie Felgi 18 cali wytwarzane w technologi Flow Forming

Hej.
Rozglądałem się za felgami do Mondeo. Trochę poczytałem, pooglądałem, etc. I wyszło mi na to, że z trzech technologii wytwarzania felg ze stopów lekkich najciekawiej wygląda Flow Formed (kute fajne, ale trzeba sprzedać nerkę albo nawet kilka żeby kupić komplet, a odlewane i najpopularniejsze są źródłem wszystkich historii o wadach felg ze stopów lekkich).
Na razie w tej technologii znalazłem trzy modele w rozmiarze 18x8,5 cali (ET45 - nie dokładnie takie jakie fabryczne felgi forda, ale odchylenie jest tolerowalne i nie powinno mordować elementów zawieszenia) i cenie, której nie trzeba jeszcze podawać w wartościowych organach wewnętrznych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Te felgi to:
  1. YOTA WHEELS YP6
  2. YOTA WHEELS YP7
  3. Thomason TN27


Ktoś ma jakieś inne propozycje? A może miał do czynienia z którymiś z tych felg i może się podzielić wrażeniami?

Zaznaczam, nie handluje felgami, oponami etc. i nie jestem inżynierem trybologi czy sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. raczy wiedzieć czego.
Elaner jest offline   Odpowiedź z Cytatem