View Single Post
Stary 25-10-2017, 15:12   #119
loniu74
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 12-11-2013
Model: Edge
Silnik: 2.0 D 210KM
Rocznik: 2017
Postów: 30
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał bronsky69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam egde 210 km kupiony w Polsce wersja vignale, na razie cicho i wygodnie w kabinie
trochę niedoróbek było ale raczej drobnych, lampy tylne mi zachodzą mgłą będę reklamował kolor piękny biała perła, generalnie samochód fajnie jedźi wybierałem z wielu
ale spodobał się żonie jak będzie w dłuższej eksploatacji zobaczymy.
U mnie skończyło się wymianą lampy. Uwaga lamp nie ma dostępnych - termin dostawy bliżej nieokreślony. Po małych naciskach wymienili mi na lampę z auta testowego :-)

Bump:
Cytat:
Napisał Radorr78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Pozwolę sobie, podzielić się swoimi spostrzeżeniami - jako świeży nabywca.
Poszukiwania odpowiedniego modelu trwały w sumie ok 2 m-ce. Pod uwagę brałem Skodę Kodiaq i VW Tiguan. Skoda cenowo wypadała bardzo korzystnie, jednak po odbyciu jazdy próbnej i poczytaniu opinii osób już użytkujących ten model, doszedłem do wniosku że to nie to.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tiguan - wykonanie lepsze, większy wachlarz silników, ale... no właśnie to ale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na Edga trafiłem przypadkiem, samochód o którym wcześniej nic nie słyszałem.
Pierwsze spotkanie na żywo i już wiedziałem, że polubimy się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jazda próbna tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu. Komfort, cisza, osiągi - wszystko to sprawiło, że od tygodnia jestem właścicielem Edka. Przejechałem ok 2tyś km i naprawdę jest mi z nim dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje - u mnie było podobnie i jestem zadowolony choć jakość wykonania niektórych elementów pozostawia trochę do życzenia.
loniu74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem