View Single Post
Stary 05-02-2012, 10:55   #24
fatek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: podkarpacie
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008
Postów: 70
Domyślnie Odp: Drgania i wibracje silnika 2.0 TDCI przenoszące się na karoserię; kierownicę

Cytat:
Napisał mrk26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszę z obserwacji i po konsultacji z moim mechanikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po pierwsze jak odpalisz samochód maska do góry i zwróć uwagę na drgania w okolicy poduszki, jak będzie mocno latała to wiadomo że coś może być nie tak, druga opcja to podłożyć podnośnik pod silnik lekko go unieść dosłownie tylko tyle żeby trzymał silnik i wykręć poduszkę, w 2.0 TDCI to chyba trzy śruby(nie pamiętam chociarz wczoraj patrzyłem na silnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) jak ją wyciągnierz to dobra poduszka powinna być dość sztywna jak nią poruszasz i nie powinna wydawać żadnych "dziwnych" odgłosów, mam nadzieję że pomogłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki wielkie za wskazowki to sie chwaliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fatek jest offline   Odpowiedź z Cytatem