View Single Post
Stary 27-09-2020, 13:30   #21
Grzegorz MX
Jeżdże Toyotą :-)
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-07-2015
Skąd: mazowieckie
Model: FF II,5 MK2 hb + FF III,5 hb
Silnik: 1.6b sigma /1.5eb
Rocznik: 2010/2017
Postów: 540
Domyślnie Odp: Klimatyzacja automatyczna w miejsce manualnej

Cytat:
Napisał dzwiedziu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
......

Zdradź tajemnicę.
Opiszę w innym wątku.

Zabrałem się z nudów covidowych za wymianę 2 szyb w prądzie na 4 szyby dla mk2 lift FF.
Wszysko miałem nawet podwójnie (zostałem oszukany na tym forum, zamówiłem kpl gratów do polifta - okazał się przedlift, zwrotu nie przyjęto), instalacja jak Pan Ford przykazał na ori wiązce do BCM.

Niestety nie działała - mimo obcykania się z Forscan/elmconfig, kablami. Wszystko fajnie nie działały mi przód moduły i sterowanie tylnymi z przodu.

Zrobilem kopyto tak że rollback jest prosty bo działa stara instalacja i po dołaczeniu modułów z wiązkami w ukryte dodatkowe wtyczki mogę próbować do woli. Taki Agilowy sprint :-)

Pomagało dwóch kolegów, dla pozostałych z doświadczeniem nie warty byłem nawet odpisać na maila.

Instalacja jest i czeka. Może kiedyś........, roboty w pyty wg mojej dokładności na 2 dni.
__________________
--
GrzegorzMX
--Zauważyłem schyłek motoryzacji, gdyż coraz więcej samochodów zaczyna mi się podobać (nawet niektóre francuskie)
Grzegorz MX jest offline   Odpowiedź z Cytatem