View Single Post
Stary 20-01-2021, 19:45   #1
fikssu2
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 30-12-2020
Skąd: Niemcy
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 5
Domyślnie gdy przyspieszam to proporcjonalnie do dodawania gazu zwiększa się szybkość wylatywan

Cześć słuchajcie mam mały problem ale na wstępie pacjent to 2.2 diesel 175km a mianowicie:

Po wymianie akumulatora dmuchawa dziwnie działa w moim mondeo, dopiero to się dzieje od 3ciego biegu, gdy przyspieszam to proporcjonalnie do dodawania gazu zwiększa się szybkość wylatywanego powietrza z kratek, o co mozę chodzić?
Zrobiłem test klimatyzacji i dostałem to
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie wiem czy to coś da ale jeszcze zapodam zdjęcie softu

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Druga sprawa to nie mam w conversie możliwości włączenia webasto z pilota tez nie idzie, mimo ze webasto orginalnie jest w samochodzie, w czym może być problem? Zły soft? Czy wyłączone w elmconfig? Poprzedni właściciel mówił ze stało się tak jak wymienił w serwisie radio na dotykowe i wtedy znikło to z conversa ale nie używał webasto i tak to olał temat.

Trzecia sprawa to zapach spalin w samochodzie na postoju, podczas jazdy jest spokój, co to może być? Filtr kabinowy? Gdzie zacząć szukać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
fikssu2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem