Temat: [Kuga 2008-2012] Najczęstsze usterki
View Single Post
Stary 27-03-2010, 11:52   #98
adriansz01
ford::beginner
 
Avatar adriansz01
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Katowice
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jakoob Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spryskiwanie przedniej szyby w Kudze jest dalekie od ideału. Dysze da się regulować, ale jeśli podniesie się je wyżej to płyn zahacza o rant maski i nie myje. Jak się da ciut niżej, pół milimetra od przyhaczania to na postoju nie pryśnie wyżej jak do połowy, max 60% wysokości szyby. Przerobiłem temat osobiście i uważam że to rozwiązanie jest kiepskie, bo w trakcie jazdy szyba jest spryskiwana za nisko.

Przy okazji, czy u Was po zapaleniu zimnego silnika jak temperatura jest poniżej 4 stopni, to samoczynnie włącza się ogrzewanie przedniej i tylnej szyby?
Potwierdzam. Spryskiwacze im nie wyszly. Mam dokladnie takie same objawy a regulacja konta nachylenia spryskiwacza nic nie daje.

Nie wiem czy to mozna nazwac usterką, ale drazni mnie stukający plastik. Dzwiek pochodzi najprawdopobniej z bagaznika i nie moge go namierzyć. Poza tym moj egzemplarz bez usterek. Przejechane 10k.

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 27-03-2010 o 16:28
adriansz01 jest offline