View Single Post
Stary 30-05-2016, 08:49   #4
chemia
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 26-10-2013
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo / Transit
Silnik: 2,0 TDDi (115) / 2,2TDCI (115)
Rocznik: 2002 / 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: specjalne funkcje ids-a

oj kolego chyba odlatujesz z tym banem i chinolachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. masz coś do skośnookich? rozpierdzielają rynek wszędzie ale widzisz. nikt się za to nie bierze. Tak jak jest rzecznik praw konsumenta który broni szaraczków przed firmami i zmowami cenowymi tak powinien być rzecznik praw przedsiębiorcy żeby wychwytywać firmy które niszczą rynek zaniżając cenę używając dupingu. W przypadku chinoli jednak to nawet chyba nie jest dumping bo tam takie ceny są. Wracając jednak do tematu chinczyków i ich IDSów to rozumiem cie że allegrowicze oferujący wtyczki mogące prawie wszystko w cenie dobrej flaszki alkoholu odbierają ci klientów bo teraz każdy będzie pomysłowy dobromił i pan złota rączka zamiast zajechać do Ciebie ale no cóż... źródło legalne więc towar chyba też. Znalazłem ciekawy programik do zczytywania i edycji map (bo focom chyba sluzy tylko do czytania i usuwania błędów) ale jeszcze pracuje nad tym czemu nie widzi wogóle wtyczki (może właśnie przez jej pochodzenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).

A MOŻĘ KOLEGA BOI SIĘ POJAWIENIA SIĘ KOLEJNEJ KONKURENCJI!?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

osobiście jestem w stanie nawet kupić jakieś uniwersalne mocniejsze mapy o ile będe w stanie sam je wrzucić. Nie mam obaw że uszkodzę silnik jak podkrece mape sam tylko że właśnie nie wyciągne z niego tyle ile mogl bym bo strach będzie dać gdzieś jeszcze większą dawkę paliwa - nie wiem ile bezpiecznie można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może jakaś polecana literatura?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chemia jest offline   Odpowiedź z Cytatem