Temat: [Kuga 2008-2012] Przycisk FORD POWER
View Single Post
Stary 02-06-2010, 08:53   #27
korbtrix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-12-2009
Skąd: Radom
Model: Kuga
Silnik: 2 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: Przycisk FORD POWER

Cytat:
Napisał b@rth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ile masz przejechanych km, w jakich okolicznosciach przyrody to wystapilo ?
wtedy miałem przejechane 21.000, było to własnie w dniu w którym chciałem się umówić na pierwszy przegląd

pierwsze symptomy wystąpiły podczas jazdy, wszystko migało tak jakby było jakieś zwarcie, w nieregularnych cyklach, słychać było też działające w ten rytm przekaźniki
w serwisie powiedzieli że jeszcze nie widzieli czegoś takiego i żebym lepiej zostawił samochód, ale skoro naprawa miała się rozpocząć dopiero za trzy dni to wziąłem samochód i na własne ryzyko że gdzieś stanie. No i 2 dni później przestało wszystko działać tak jak opisywałem poniżej. Najśmieszniejsze w tym wszystkim, a jednocześnie przyprawiające o dreszczyk jest to że nie dało się odblokować kierownicy....

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że nowe samochody forda mają ten program pomoc, mogłem zadzwonić z placu przed serwisem to by mi dali samochód zastępczy jakby nie naprawili do końca dnia... w sumie miło się zaskoczyłem jak się o tej usłudze forda dowiedziałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
korbtrix jest offline   Odpowiedź z Cytatem