Temat: [Fusion - Mondeo USA] Dziwne buczenie ale to nie łożysko koła
View Single Post
Stary 27-05-2020, 14:10   #28
mik99
ford::advanced
 
Avatar mik99
 
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 252
Domyślnie Odp: Dziwne buczenie ale to nie łożysko koła

Cytat:
Napisał Dizelek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mialem podobny przypadek u SIebie, wymienilem oba lozyska z przodu oraz lozysko podpory polosi i bez efektu.
Pojechalem do magikow od skrzyni biegow, wrzucili auto na podnosnik, odpalili wrzucili bieg i padla diagnoza ze jakies lozysko w skrzyni .
Rozebrali skrzynie powymieniali jakies lozyska i CiszaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koszt ponad tysiak:/

Dodam ze buczenie najbardziej bylo slychac od 3 biegu w zwyz i raczej w momencie jak przyspieszalem.
U mnie jest to w sumie jednostajne w określonym przedziale prędkości. Dziwne jest to ze podczas gwałtownych skrętów w prawo wszystko cichnie. Jak widać po waszych wypowiedziach założyć można ze jednak wiele aut ten problem dotykaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zapewne i u mnie skończy się na naprawie skrzyni. Czy czułeś jakąś różnice w pracy skrzyni po wymianie łożyska?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
__________________
IkoBiust 2.0 240ps TuxedoBlack, Dynamic Led, St Line grill, 19 inch black wheels Sync2 3.10 PL+Ford F6 EU/PL. +IkoBiust 2.0 240 White Platinum Metallic Tri-coat
mik99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem