Temat: [Mondeo 2007-2014] Domontowanie oryginalnej kamery cofania
View Single Post
Stary 14-04-2021, 17:51   #307
ocalieg
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-12-2018
Skąd: Elbląg
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Domontowanie oryginalnej kamery cofania

Cytat:
Napisał Dvio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam już kilka pęknięć na tym korpusie. Obraz już jest coraz gorszy, co proponujecie zrobić? Myślałem, żeby usunąć ten korpus i kamera by była bez osłony ale czy tak można jeździć? Może macie lepszy pomysł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
Witam. Również się borykam z tym problem, obraz traci jakość gdyż moja kopułka przepuszcza widać lekkie nacięcie, przez które przedostaje się woda i paruje. Pytanie czy da się to zregenerować nie chciałbym tracić wizualizacji czujników na kamerze. Co prawda zamówiłem z aliego w klamkę bagażnika ale wolałbym zostać przy oryginale ze względu na wizualizację czujników. W chińskiej linie skrętne są lecz brak wizualizacji tylko dzwięk z góry dzięki za pomoc.
ocalieg jest offline   Odpowiedź z Cytatem