Temat: [Galaxy 2006-2015] Wymiana zegarów na nowe
View Single Post
Stary 06-08-2012, 22:02   #13
maro74
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2008
Skąd: Police
Model: Ford Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 107
Smile Odp: Wymiana zegarow na nowe

Cytat:
Napisał krisgal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli w przypadku awarii, zegary można wymienić a bez awarii już nie.
Dziwne. Chyba sczytane dane można wgrać też do nowszej wersji Conversa.
W moim galaxy padły mi zegary chyba niecały miesiąc od odbioru samochodu z salonu. Przestało mi pokazywać prędkość. Pojechałem na serwis coś tam kompem porobili o zadziałały. Potem za tydzień zegary zgasły na amen totalnie. Convers nie świecił a licznik i obrotomierz na zero i cały czas mrugała mi zielona kontrolka od świateł awaryjnych nawet jak auto stało zgaszone i zamknięte cantralnym zamkiem. Poza tym auto chodziło normalnie choc jedyny minus nie wiadomo ile paliwa w baku i raz mi zabrakło i wzywałem Ford pomoc.
Pojechałem do serwisu, akcja z kompem i na 3 dni pomogło.
Kolejna wizyta w ASO i decyzja że zamawiają nowe zegary.
Po 2 tygodniach wymiana. Czas ok 5 godzin. Potwierdzam, że coś z tych zegarów zczytywali do nowych. Ale najśmieszniejsze jest to że nie mogli zgrać aktualnego przebiegu. Kierownik serwisu spytał jaki był przebieg bo muszą mi ustawić w nowych zegarach. Dokładnie nie pamietałem a miałem prawie 6 tyś ustawili na 5100. Zapytałem z ciekwości o koszt takich zegarów ok 4800 zł. Trochę mi wara opadła bo jak pomyslę, że miałbym wymieniać takie zegary po gwarancji i na dodatek w ASO to żałuję że wziąłem Convers+.
maro74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem