View Single Post
Stary 22-04-2019, 15:59   #23
cmykpyk
ford::amateur
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 14-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Tourneo Courier
Silnik: 1.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 6
Domyślnie Odp: LPG VI gen. Prins Ecoboost 1.0 - kłopoty po 2 latach

Już się martwiłem, że nie uda się znaleźć w internetach drugiego użytkownika tejże instalacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Masz ten komfort, że tobie instalacja w zasadzie już się właśnie "zwróciła" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To może potwierdzać słowa serwisanta, że większe pojemności wytrzymują bezawaryjnie dłużej. Jeśli problem z odpalaniem nie występował od nowości, tylko pojawił się z czasem, to sugeruję nie rezygnować z dobrego assistance w ubezpieczeniu - mój "umarł" na trasie bez ostrzeżenia... Po wymianie wtryskiwaczy wciąż ma podobny w objawach problem do twojego, jednak dotyczy tylko zimnego lub odstawionego na min pół godziny -wtedy dłużej pali i obroty faluja przez 1-2 sekundy. Na gorącym silniku pali od strzała. Zdażyło mi się też kilka razy, że podczas wyprzedzania, instalacja przełączyła się sama na Pb sygnalizując błąd (obroty były blisko czerwonego pola, silnik wcześniej dobrze rozgrzany). Aby ponownie załączyć lpg musiałem zgasic silnik i odpalić na nowo...

Ostatnio edytowane przez cmykpyk ; 22-04-2019 o 16:03
cmykpyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem