Temat: [Edge 2015- ] Przeróbka USA->UE
View Single Post
Stary 11-12-2019, 11:42   #128
robsoncz
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 26-11-2019
Skąd: Polkowice
Model: edge titanum
Silnik: 3.5
Rocznik: 2017
Postów: 173
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Cytat:
Napisał Andrzej731 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie,
Do Edga 2018rok, 2.0 ecoboost uderzonego przodem będę zakładał zderzak z wersji EU. Rozważam wersję bez i z czujnikami parkowania.
Mam w związku z tym kilka pytań na które może ktoś coś podpowie:
1) Próbuje ogarnąć elektrykę. Brakuje mi wiązki zderzaka i wiązki do aktywnej rolety.
Z tego co się zorientowałem to wiązka GT4T-15K867-GB (którą już kupiłem) jak najbardziej pasuje do zderzaka bez czujników parkowania natomiast nie mam jeszcze wiązki do aktywnej rolety. Pytanie gdzie ona jest podpięta. Czy do tej wiązki zderzaka???
2) Jak już napisałem wyżej zastanawiam się nad montażem czujników parkowania z przodu. Problem w tym że nie wiem czy oryginalnie te czujniki były czy też nie. Na panelu drążka zmiany biegów mam tylko przycisk od ręcznego. Czy dołożenie czujników i oczywiście odpowiedniej wiązki (prawdopodobnie KT4T-15K864-BD) załatwi sprawę czy jeszcze coś trzeba dokładać? Oczywiście później aktywacja tego.
3) Nie widzę nigdzie przewodu po podpięcia klaksonu. Albo mi czegoś brakuje albo mam coś gdzieś urwane. Czy ktoś może ma zdjęcia lub wie skąd ten klakson jest podpięty tj. z której wiązki?
4) Czy czujniki parkowania (GT4T-15K859-AAPRAA) od wersji europejskiej będę pasowały?
5) Musze ściągnąć napinacz pasów bezpieczeństwa kierowcy. Jak się do tego ustrojstwa dobrać?
Dzięki za wszelkie sugestie
Witaj kolego,nie wiem czy już ci ktoś odpowiedział na temat klaksonów ale-są to dwa najgrubsze kable we wtyczce 16-sto pinowej z lewej strony.Czyli dokładnie tam gdzie się porpina czujniki...
robsoncz jest offline   Odpowiedź z Cytatem