Temat: [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki
View Single Post
Stary 18-02-2020, 10:54   #1688
xczar0
ford::beginner
 
Imię: Cezary
Zarejestrowany: 17-04-2016
Skąd: Tychy
Model: Fiesta mk 5 (2001-2008)
Silnik: 1.3 duratec
Rocznik: 2006
Postów: 33
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Hartigan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak przyglądałem się czy mi się nie zdaje i nie, jest krzywo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nawet w stosunku do samej obudowy kierownicy, no, tej części nieruchomej za nią ;P. Jeżdżę nim codziennie toteż taką rzecz się odczuwa, chociaż nie zwróciłem uwagi kiedy to nastąpiło. Też myślę czy nie felga ale nie przywaliłem w nic. Przy pogiętej jakieś wibracje powinny chyba być.

Tak btw. to focus właśnie stoi w serwisie na geometrii więc się okaże czy to urojenie czy coś popsułem. Ale jeśli zużycie materiału w tak krótkim czasie, to nie wróży dobrze.
A może to te gazowanie i przyspieszanie na lukach nawet tych ostrych ;P. Tyle się naczytałem i nasłuchałem jak to się focus super prowadzi co sam teraz potwierdzam ale żeby takie delikatne zawieszenie miał? ^^


Z którego roku masz samochód? Dla paru samochodów była akcja serwisowa związana ze złym mocowaniem przedniego zawieszenia co mogło nawet doprowadzić do jego pełnego odkręcenia.

Warto sprawdzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xczar0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem