View Single Post
Stary 19-11-2020, 11:19   #45
gozdagb
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-10-2020
Model: smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Kamera cofania - czy da się dołożyć oryginał

Dzięki
https://allegro.pl/oferta/kamera-cof...sta-9831082260
Podejrzewam że ta co wkleiłem jest tą chińską.
Przeszukałem dość sporą część sklepów i nigdzie nie znalazłem oryginalnej. Dodatkowo w fordzie w lublinie, powiedzieli że mają tylko kamere z klamką od klapy, ale chyba coś nie tak, kamera 600+, wiązka w klapie 450+, wiązka główna 4000+. A widzę że ludzie to taniej robią na tym forum.
Szukam sobie powoli już z 2 miesiące kamer i aktualnie jestem chyba w gorszym miejscu niż na początku. Wszędzie są sprzeczne informacje. Do tej pory nie wiem nawet gdzie jest montowana oryginalna kamera i jak wygląda.
Umówiłem się w carrara Lublin na weryfikacje co potrzeba, powiedzieli mi że nie muszę zostawiać swojego samochodu, bo mają taki sam to sobie sprawdzą i oddzwonią za max 2 dni. Po 4 dniach zadzwoniłem i dowiedziałem się że oni nie wiedzą i nie są w stanie określić.
Obdzwoniłem jeszcze pare serwisów w lublinie i nigdzie nie chcą się podjąć montażu a nawet samej weryfikacji. Czuje, że zostałem z tym tematem całkowicie sam, a tak nie bardzo się znam.
Czy ktoś może dać linki co muszę kupić? zakładając że samochód nie ma żadnych wtyczek i w ogóle nie jest przygotowany do kamery cofania? Jest aby sync3 z 8' wyświetlaczem, klapa otwierana ręcznie, brak czujek parkowania.
Dzięki

Ostatnio edytowane przez gozdagb ; 19-11-2020 o 11:27
gozdagb jest offline   Odpowiedź z Cytatem