View Single Post
Stary 04-09-2014, 19:17   #14
Mitaro
ford::advanced
 
Avatar Mitaro
 
Zarejestrowany: 11-08-2007
Skąd: Kielce
Model: Sierra
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 234
Domyślnie Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)

No właśnie, ja mam miejsce, porządny mig-mag, giętarkę do blach, parę kształtowników, piaskarkę, kompresor w miarę wydajny że i pipiaszczy i pomaluje, palniki do lutowania na twardo i w narzędzi. Brakuje mi tylko tokarko-frezarki i mogę wszystko zdziałać, ale jestem sam i tak mi się nie chce tego samemu robić. Znowu targać ten silnik ze skrzynią, pruć cały środek, rozpinać wiązki, rwać tą belkę z tył bo przecież się nie odkręci tylko trzeba ją odciąć. I dawaj to wszystko, czyścić, piaskować, wstawiać nowe elementy blacharskie, malować, kłaść nową masę bitumiczną, rwać te maty głuszące wewnątrz, malować od nowa i znowu kleić te maty, odświeżyć trochę ta wiązkę i skrzynkę bezpiecznikową, coś by trzeba było zrobić z tapicerką bo syf jak [cenzura] odnowić siedzenia, skończyć i wygłuszyć to granie co założyłem i tak leży to nieskończone. Po polerować szyby i szkła reflektorów bo porysowane. I tak by jeszcze wymieniał. Ale jestem sam, a samemu to się idzie [cenzura].
Chyba se kupie lanoas 1,5l w gazie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I przeniosę się na forum ze znaczkiem kapusty ... Ale jeszcze się nie łamie tak bardzo, jeszcze psycha mi tak bardzo nie siada. "Trfamm" dalej w przekonaniu że jeszcze dam rade.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 05-11-2014 o 06:29
Mitaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem