View Single Post
Stary 29-05-2020, 01:47   #7
EbbeSand
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 23-10-2015
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta ST 1.6 Ti-VCT / C-MAX 1.8 FlexiFuel
Silnik: 1.6 / 1.8
Rocznik: 2011 / 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: Czy moje fotele posiadają ISOFIX?

Cytat:
Napisał ChceMiecCMAXa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyszedł ten czas, kiedy muszę kupić fotelik samochodowy dla swojej pociechy. Chcę kupić fotelik z ISOFIX tylko nie wiem czy moje tylne fotele posiadają haki na montaż. Wiem, że haki znajdują się za warstwą materiału, który trzeba naciąć i zamontować specjalne nakładki, ale jak się upewnić czy moje fotele posiadają owe haki? Czy po numerze VIN, wyposażeniu, organoleptycznie? Samochód to C-Max 2007r FL wersja TITANIUM ( o ile to ma znaczenie, bo może fotele z ISOFIX były jako możliwość doposażenia, a nie standard? )
witaj
My mamy z 2008 w wersji titanium i mocowania sa ukryte w fotelach
W ASO za montaz wzieli o ile pamietam 150 zl + zestaw montazowy , tak ze oni wzieli dopowiedzialnosc jak by cos nie pyklo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zawsze mozesz zadzwonic i sie spytac ile by to kosztowalo i sami sprawdza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
EbbeSand jest offline   Odpowiedź z Cytatem