View Single Post
Stary 20-02-2019, 16:34   #9
szachu_pl
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-09-2018
Model: Ford Focus MK3 FL kombi
Silnik: 1.5 EB 150 KM
Rocznik: 2016
Postów: 24
Domyślnie Odp: Ford Focus MK3 1.5

Sprawdzałem też na autodna,tam nie mogę znaleźć informacji o naprawie. To jest samochód z ASO (z programu forduzwane) oni twierdzą że nie mają w systemie informacji o szkodzie. Na ile można polegać na danych z autobazy?

VIN WF06XXGCC6GL82815

PS. Kupiłem raport w autobazie. Wg. niego samochód miał szkodę w 2017. Uszkodzony przód, lewy przód. Koszt naprawy 10k-15k zł. Pokrywa się to z raportem z pomiaru grubości lakieru, jest grubszy po całym lewym boku (maks. 193 na zderzaku, później wygląda to na cieniowanie). I nie wiem co robić, wydaje mi się, że 10-15k na naprawę rocznego samochodu to nie jest wysoka kwota. Pytanie co było robione? Zaprawki lakiernicze, wymiana reflektora, czy może jeszcze coś w środku? Samochód ma gwarancję fabryczną do listopada 2019, więc naprawa musiała być chyba robiona w ASO (samochód jeździł w leasingu lub wynajmie długoterminowym)? Czy może się mylę? Problem w tym, że autko podoba mi się, ale nie chcę wpakować się na minę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (szczególnie, że to niemałe pieniądze).

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez szachu_pl ; 21-02-2019 o 08:55
szachu_pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem