Temat: [Focus 2011-2014] 2.0 tdci hałas pod maską
View Single Post
Stary 03-11-2020, 10:51   #8
jack28
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 13-11-2016
Skąd: Bialystok
Model: Focus MK3, custom
Silnik: 2,0 tdci, 2,2 tdci
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 33
Domyślnie Odp: 2.0 tdci hałas pod maską

Cytat:
Napisał garymarlin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najlepszy serwis Forda w Warszawie problemu nie widzi.... nie słyszy. Jeżdżę już tak 40kkm. Zadałem sobie takie pytanie... Jeśli to wtryski to czy będę je wymieniał tylko dlatego że chwilę hałasują podczas rozgrzewania silnika i to tylko na 5 i 6 biegu? Odpuściłem na razie szukanie przyczyny tego hałasu.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Widocznie kiepscy diagności pracują w najlepszym serwisie Forda w W-wie, że nie słyszą tego.
Wykonałem próbę przelewową i mam z powrotów wszystkie porównywalne wartości.... Wymieniłem przy okazji wszystkie miedziane podkładki....żadne z gniazd nie wymagało frezowania/czyszczenia.... a wtryskiwacz jak tykał tak tyka.
U mnie to się dzieje raczej przy rozgrzanym silniku, przy zimnym to zjawisko "ćwierkania" na żadnym z biegów nie występuje. Podobnie jak ty dałem sobie z tym spokój, ale wiem, że coś ewidentnie nie prawidłowo funkcjonuje.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Proba przelewowa 17.09.2019 - motor DW10C.jpg (81.8 KB, 13 wyświetleń)
jack28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem