View Single Post
Stary 08-10-2018, 09:48   #3
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Cytat:
Napisał Roland074 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Ciekawe czy któryś z Szanownych kolegów odważy się nieodpłatnie zamieścić soft do Blaupunkt NX DVD z aktualizacją na polski język.
...
Te polonizacje to takie samo dzieło w sensie prawa autorskiego jak każdy inny program.
Według mojej wiedzy istnieją 3 produkty tego rodzaju:
1) polonizacja wykonana przez "uczącychautapolskiego";
2) polonizacja wykonana przez Tomka @holdenikus
3) polonizacja, którą szeroko reklamuje kolega @leszcz (nie wiem kto ją zrobił).

W sprawie udostępniania można się zwrócić do tych 3 źródeł. Udostępnienie przez kogoś innego będzie po prostu zwykłą kradzieżą.

BTW - @leszcz - Tomku, "załatwianie" przez Ciebie notorycznego usuwania postów dla Ciebie niewygodnych skończy się kiedyś odebraniem uprawnień moderatora osobie "życzliwej" i skłonnej ochoczo spełniać Twoje prośby.
Sam wiesz kogo mam na myśli.
Zamiast zlecać usuwanie postów po prostu unormuj swoje relacje z rosyjskim kolegą m0tral. I wskazuj w swoich reklamach czyj soft do convers+ ogrywasz. Ciebie także obowiązuje prawo autorskie.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 08-10-2018 o 10:44
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem